menu

Piegāde un apmaksa

Piegāde un apmaksa

Piegāde un apmaksa Piegāde Jums tiek piedāvāti divi sūtīšanas varianti: Kurjers, Latvijas Pasts, Pakomats OMNIVA ( POST24)

KURJERS (cena 10 eiro) – ja svarīgs ātrums. Piegāde notiek maksimāli ātri (tieši jums uz mājām, vai pēc adreses, kuru jūs norādīsiet), bet tas maksās dārgāk

LATVIJA  (cena 3 eiro)piegade ar Latvijas pasts ja ātrums nav tik svarīgs. Piegāde notiek ilgāk, bet maksās lētāk (Latvijas Pasts tarifu) Pasūtījums būs pieejams tuvākajā pastas nodaļā, no kuras atnāks pavēste ar lūgumu izņemt pasūtījumu.

 PAKOMATS  OMNIVA (POST24) (cena 2,50 eiro)-  Visa informācija mājas lapā uzņēmuma http://omniva.lv post24.lv (Noradiet adresu pakomata)

Pirms piegādes ir jābūt veiktai pasūtījuma apmaksai un naudai jābūt ienākušai mūsu kontā.

Latvijas klientiem: ja ir izvēlēts variants „Bez piegādes”, preces jāsavāc no veikala ASORTI pēc adreses: Salnas iela 5, Rīgā, darba dienās no plkst. 11.00 līdz 19.00. Šajā gadījumā pasūtījums jāapmaksā skaidrā naudā. Pie tam, jūs uz vietas varat atteikties no pasūtījuma daļu, vai pat no visa pasūtījuma.

Ja samaksa par pasūtījumu ienāca mūsu kontā līdz 14:00, mēs aizsūtīsim pasūtījumu tajā pašā dienā, ja pēc 14:00 – nākošajā darba dienā.

Apmaksa Pie pasūtījuma formas aizpildīšanas jums tiks piedāvāti vairāki apmaksas veidi. Šodien tie ir:

Banku pārskaitījums. Mēs rekomendējam šo paņēmienu visiem klientiem no Latvijas, kā arī klientiem no Igaunijas un Lietuvas, kuriem ir konts Swedbankā vai SEB bankā. Šajā gadījumā komisija par pārskaitījumu būs minimāla, un nauda nonāks mūsu kontā ļoti ātri.

Paypal . Mēs rekomendējam šo paņēmienu visiem , kas maksā debetkartes vai kredītkartes (VISA, MASTERCARD, MAESTRO, VISA ELEKTRON)

Skaidrā naudā. Šo apmaksas veidu var izvēlēties tikai klienti no Latvijas, kuri saņems pasūtījumu pie mums veikala.

SIA AVISSORS

REG. 40103212194

AS "Citadele banka"
PARXLV22
LV45PARX0017190940001
 
 

PRIVAT BANKA

LV27PRTT0260025267900

ASORTIMENT.LV © 2020
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv
www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti