menu

Preces atpakaļ atdošanas tiesības

Preces atpakaļ atdošanas tiesības

LR MK Noteikumi Nr. 255 „Noteikumi par distances līgumu nosaka”, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Ja asortiment.lv nav izmantots patērētājs ir tiesīgs izmantot Latvijas Republikas likumdošanā noteiktos atteikuma tiesības 14 dienu lakā, nosūtot uz uzņēmuma juridisko adresi parakstīto iesniegumu. Iesniegumā jānorāda: vārdu, uzvārdu, personas kodu, adresi, bankas rekvizītus atmaksai, paziņojumu par atkāpšanos no līguma, pasūtījuma numurs, datumu. Ieskanētu atteikuma veidlapu asortiment.lv, pieņem arī info@asortiment.lv e-pastā.

  1. Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.
  2. Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.
  3. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam asortiment.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals asortiment.lv atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

Atteikuma veidlapa
 

Noteikumi par distances līgumu

ASORTIMENT.LV © 2022
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv
www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti
Salidzini.lv logotips